понуди

Вила “Nikiti Bay” – Никити 2020

Вила НИКИТИ БЕЈ “А” Никити Никити Беј Апартмани е изградена 2014год. a сите соби се со нов мебел од 2019год. Вилата е лоцирана во...

Вила “Magda” – Полихроно 2020

Вила МАГДА “Б” Полихроно Вила Магда. Модерно опремените апартмани се лоцирани во непосредна близина на плажата во Полихроно, на околу 200м оддалеченост. Вилата располагасо...

Хотел – Grami 3* – Банско 2019/2020

Хотел ГРАМИ 3* Зима 2019/20 GRAMI 3* – Банско   Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :  10% за резервација и уплата до 15.11.2019 (не важи за период на престој 29.12-02.01.2020) БОНУСИ : 7=6...

Хотел Grand Royale 4* – Банско 2019/2020

Локација : 300 м од жичарницата Наоѓајќи се во подножјето на Пирин Планина, овој хотел на своите гости им нуди прекрасен поглед и удобен престој....

Хотел Maria Antoaneta Residence 3* – Банско 2019/2020

Локација : 200 м од жичарницата Хотел лоциран во живописниот предел на Банско, во подножјето на планината, во близина на почетната станица на гондолата. Идеален...

Хотел Mountain Paradise 4* – Банско 2019/2020

Локација : 300 м од жичарницата Хотелот располага со 150 соби распоредени на 4 ката. Сите соби се комплетно опремени и луксузно уредени. Секоја соба...

Најпродавани аранжмани