понуди

Киев – Пролет 2020

М А Ј   В О  К И Е В 30.04 – 03.05.2020 ПРОМОТИВНО ЗА УПЛАТА ДО 31.01.2020 -  249 еур. 1.ДЕН   СОСТАНОК НА ГРУПАТА НА ПАРКИНГОТ ПРЕД...

Јужна Италија – Мај 2020

ЈУЖНА ИТАЛИЈА БАРИ , АЛБЕРОБЕЛО , ОСТУНИ, МАТЕРА И ЛЕЧЕ                                         ТЕРМИН – 20/05 – 25/05/2020   1 ДЕН – 20/05/2020(СРЕДА)- СКОПЈЕ –ДРАЧ – БАРИ...

8 Март – Венеција

8 МАРТ - ВЕНЕЦИЈА АВИОНСКА ПРОГРАМА ТЕРМИН – 08/03-11/03/2020 1 Ден – 08/03/2020 (Недела) СКОПЈЕ – ТРЕВИЗО – ВЕНЕЦИЈА Состанок на група во 10:00 часот на...

Вила ” Apoloniа “- Неа Врасна 2020

Вила АПОЛОНИА Вилата се наоѓа на 200м од плажата во централнот дел. Пред самата вила се наоѓа градскиот парк. Вилата располага со 13 студија...

Вила ” Memfis ” – Калитеа 2020

ВИЛА МЕМФИС Вилата Мемфис се наоѓа во самиот центар на Калитеа во пешачката зона, окружена со голем број на продавници, кафетерии и таверни. Вилата е...

Вила ” Sarizas “- Сивири 2020

                                    СИВИРИ ВИЛА САРИЗАС  Апартманите Саризас се...

Најпродавани аранжмани