Халкидики

Вила ” Аrgo ” – Неа Потидеа 2018

ВИЛАТА “ARGO“СЕ НАОЃА ВО НЕА ПОТИДЕА НА САМАТА ПЛАЖА (ПРВ РЕД). НЕА ПОТИДЕА E ПРВОТО ЛЕТУВАЛИШТЕ НА ПРВИОТ КРАК-КАСАНДРА ВО ОБЛАСТА ХАЛКИДИКИ. АПАРТМАНИТЕ ARGO СЕ...

Вила ” Kostas “- Неа Потидеа 2018

ВИЛАТА “KOSTAS” СЕ НАОЃА ВО НЕА ПОТИДЕА НА САМA  ПЛАЖА (ПРВ РЕД) НЕА ПОТИДЕА E ПРВОТО ЛЕТУВАЛИШТЕ НА ПРВИОТ КРАК - КАСАНДРА ВО ОБЛАСТА ХАЛКИДИКИ. ВИЛАТА  KOSTAS  ИЗЛЕГУВА НА НАЈУБАВИОТ ДЕЛ...

Вила ” Mihalis “- Неа Флогита 2018

НЕА ФЛОГИТА, туристичко место на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики.Се издвојува со нај долгата песочна плажа на Халкидики,бистрината на водата,авенијата...

Вила ” Atlantic “- Калитеа 2018

КАЛИТЕА – Е ИДЕАЛНО МЕСТО ЗА КОМБИНАЦИЈА ОД УБАВИ ПЕСОЧНИ ПЛАЖИ И МНОГУБРОЈНИ ТАВЕРНИ, БУТИЦИ И БЕЗБРОЈ АНИМАЦИИ  ЗА СЕКОЈА ВОЗРАСТ. ВО ПРЕВОД КАЛИТЕА ЗНАЧИ УБАВ ПОГЛЕД.ОВА...

Вила ” Nikos ” – Полихроно 2018

Локација:На самиот влез на Полихроно,на 50м.од главната пешачка патека и 3мин.од плажа. Сместување: Апартмани  со една  или со две спални. Опремa:Опремена кујна , ТВ, бања, тераса. Клима...

Вила ” Posedonio ” – Полихроно 2018

ВИЛА ПОСЕДОНИО  Се наоѓа на  100м. од плажата , која располага со 1/2 +1 студија и 1 /4 апартмани опремени со тоалет, кујна, тераса, ТВ...

Најпродавани аранжмани