Калитеа

Вила ” Oskar “- Kалитеа 2020

Вила Оскар - Калитеа Вила ОСКАР се наоѓа во централниот дел на Калитеа, на околу 600метри одалеченост од плажа. Располагасо двокревети, трокреветни и четворокреветни студија. Сите...

Вила ” Angelos ” – Калитеа 2020

                                  Вила Ангелос- Калитеа 2020 20% попуст за рана...

Вила ” Memfis ” – Калитеа 2020

ВИЛА МЕМФИС Вилата Мемфис се наоѓа во самиот центар на Калитеа во пешачката зона, окружена со голем број на продавници, кафетерии и таверни. Вилата е...

Вила ” Elizabeth “- Калитеа 2020

Вила "ELIZABETH" – Калитеа Вила “Elizabeth”, се наоѓа во центарот на Калитеа односно на прва пешачка зона и на околу 150m од плажа. Располага со 1/3 (брачен и...

Вила ” Kostas “- Калитеа 2020

Вила "KOSTAS" – Калитеа Вила “Kostas”, се наоѓа во центарот на Калитеа на самиот главен булевар и на околу 120m од плажа. Располага со 1/4 студија (едно...

Најпродавани аранжмани