Касандра

Хотел ” Sithonija Mare 3* “- Геракини

Хотел "Sithonia Mare" 3* се наоѓа на 150m оддалеченост од долгата песочна плажа. Во својот мал но убаво уреден двор нуди можност за одмор и релаксација,...

Најпродавани аранжмани