Пефкохори

Вила ” Stratos “- Пефкохори 2019

Villa "STRATOS" - Пефкохори  Вила “Stratos”, се наоѓа во строгиот центар на Пефкохори односно на пешачката улица од кружниот тек која води кон плажа на...

Вила “Talasa” – Пефкохори 2019

ПЕФКОХОРИ - Вила ТАЛАСА - Лето 2019 Вила ТАЛАСА се наоѓа на 40 метри од плажа. Располага со трокреветни студија со балкон, комплет опремена кујна, бања,...

Вила ” Partenis “- Пефкохори 2019

ВИЛА ПАРТЕНИС  ПЕФКОХОРИ Вила ПАРТЕНИС се наоѓа на 120 метри од плажа над супермаркетот Масутис. Комплексот располага со убаво уреден двор со скара и туш. Сместувањето е...

Вила ” Ageliki ” – Пефкохори 2019

Вила АГЕЛИКИ – Пефкохори 2019 Локација: Се наоѓа на само 30м. од плажа, во непосредна близина на центарот. Сместување: трикреветни студија, четирикреветни и петкреветни апартмани. Опрема:...

Најпродавани аранжмани