Фурка

Вила ” Molos ” – Фурка

Вила МОЛОС се наоѓа на самиот влез  во мирниот дел на Фурка и на оддалеченост на околу 200 метри од градската плажа. Располага со...

Вила ” Eleni ” – Фурка

Фурка е мало, но навистина интересно, живо селце на западната страна од првиот крак на Халкидики, Касандра. Оддалечено 123 км. од Солун и 181...

Хотел ” Royal ” – Фурка

Хотелот РОЈАЛ е лоциран на прекрасната песочна плажа во Фурка. Хотелот располага со 37, 1/3 и 1/2+1 соби. Собите се опремени со клима уред...

Најпродавани аранжмани