LAST MINUTE !!!!

963

Неа Врасна

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа долга 5 километри и истото претставува иделано место за фамилијарен одмор, на 800 метри од Неа Врасна се наоѓа Аспровалта .

Промотивни понуди :

Неа Врасна – термин 01/07 -11 /07 /2018

10 ноќевања  Цена – 290 евра – Студио 1/4

Вила Јоргос  се наоѓа мна 50 метри од плажа , секое студио е комлетно опремено со кујна, таолет , балкон , Wi-FI и клима која се доплаќа во самиот објект.Вилата располага со 1/3 , 1/4  и 1/4 +1/4  дуплекс апп сите на приземје

–  Доплата за туристичка такса – околу 0.50€ од соба од ноќ (се плаќа во агенција)