Понуди

Паралија


ВИЛА САВИДИС

Вила “SAVVIDIS” е една од ретките луксузни вили во Паралиа, лоцирана на само 20 м од прекрасната песочна плажа во центар на Паралиа кај најатрактивниот кафе-бар на плажа “Bar Menta”....

повеќе »

ВИЛА ЕФИ

Вила “EFI” е лоцирана на само 20 метра од плажа во центар на Паралиа на истата улица со вила Савидис и на 100м од црквата. ...

повеќе »