Неа Врасна - „Вила Рита“

Неа Врасна - „Вила Рита“

За да ја прегледате галеријата од оваа понуда, потребен ви е најновиот Flash Player. Истиот можете да го преземете, тука.

ВИЛА РИТА Се наога на 20 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со  двокреветни и трокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила.

 

ПЕРИОД Студио 1/2 Студио 1/3
01.06-11.06 220 240
11.06-21.06. 240 260
21.06-01.07 260 280
01.07-11.07 280 360
11.07-21.07 320 390
21.07-31.07 320 390
31.07-10.08 320 390
10.08-20.08 320 390
20.08-30.08 280 360
30.08-09.09 260 280
09.09-19.09 220 240

 

 

 

 Цените се однесуваат за наем на студио или апартман за 10 ноќевања
Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противредност,
1 €= 62, 00 денари
- Цената за превозот на релација Скопје – Неа Врасна – Скопје изнесува:
Возрасни: 35 €,
деца од 2 до 12 години: 25 €