Хотел Бабовиќ - Чањ

Хотел Бабовиќ - Чањ

За да ја прегледате галеријата од оваа понуда, потребен ви е најновиот Flash Player. Истиот можете да го преземете, тука.

 

 
 
Хотел Бабовиќ - Чањ затвори  
   

 
 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 
 
 
 
 
 
     
 
 
Период
 
Цена
11.06-20.06
160 еур / 9.888 мкд
20.06-29.06
220 еур / 13.596 мкд
29.06-08.07
235 еур / 14.523 мкд
 
08.07-17.07
250 еур / 15.450 мкд
 
17.07-26.07
260 еур / 16.068 мкд
 
26.07-04.08
260 еур / 16.068 мкд
 
04.08-13.08
260 еур / 16.068 мкд
 
13.08-22.08
250 еур / 15.450 мкд
 
22.08- 31.08
235 еур / 14.523 мкд
 
31.08- 09.09
200 еур / 12.360 мкд
 
09.09-18.09
160 еур / 9.888 мкд
                      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
На само 200м. од плажа се наоѓа хотелот Бабовиќ кој располага со модерно опремени двокреветни и трокреветни од кои некои се климатизирани.
Секоја соба има сопствено купатило, фрижидер, тв и тераса.
Исхраната е во ресторан во склоп на хотелот на база на полупансион и вклучува појадок (шведска маса) и вечера.
На горниот спрат на хотелот има голема тераса со преубав поглед на море која овозможува дружење на гостите од хотелот. Хотелот поседува сопствен паркинг за своите гости
 
 
 
·Цените се однесуваат на пакет аранжман по лице (9 полу пансиони со вклучен превоз).
·Прво дете до 13,99 год. плаќа 50 % од цената на аранжманот
·Второ дете до 13,99 години -ГРАТИС ( доплата за превоз 40 евра )
·Дете до 5 год. кое не користи кревет - ГРАТИС ( доплата за превоз 20 евра)
·Намалување за патување со сопствен превоз - 20 евра.
·Во цената не е вклучена туристичка таска која се плаќа на лице место и изнесува 1.20 евра за возрасни, 0.50 евра за деца до 12 год. и 0,85 евра за деца на возраст од 12-18 год. дневно
·Доплата за користење на клима уред 5 евра дневно по соба
 (каде што е достапна)
 
 
 
 
 
Важат општите услови за патувањe на Т.А. ВЕСНАТУРС и СКТМ !