Апартмани ” OSLO ” – Валона 2021

89

ОСЛО апартманите е хотелски комплекс кој се наоѓа на 20 метри од плажа на самото шеталиште Луга Маре.

Располага со 1/2 ,1/3   соби , како и 1/4 апп опремени со клима(вклучена во цената )  , TV ,тоалет , WI – FI и тераса.

Исхраната е во ресторан во склоп на комплексот .

Цените се дадени по лице  за 7 BB ( ноќевањe со доручек) со вклулен превоз .

Цени за месец : ЈУНИ / СЕПТЕМВРИ

Во 1/2 соба – 165 € по лице

Во  1/3 соба – 145 € по лице

Во 1/4 апп – 125€ по лице (задолжително уплата на 4 лица )

Цени за месец :  ЈУЛИ

Во 1/2 соба – 185 € по лице

Во 1/3 соба – 165 € по лице

Во 1/4 апп – 145 € по лице (задолжителна уплата на 4 лица)

Цени за месец :  АВГУСТ

Во 1/2 соба – 195 € по лице

Во 1/3 соба – 175 € по лице

Во 1/4 апп – 155 € по лице (задолжителна уплата на 4 лица)

Во цената е вклучено :

– 7 BB  (ноќевања со појадок )

– Автобуски превоз од и до наведена дестинација

– Турисктичка такса

Во цената не е вклучено :

– Патничко осогурување

– Станична услуга во Скопје – 50 ден по лице

 Поаѓање од СКОПЈЕ , ТЕТОВО , ГОСТИВАР , КИЧЕВО И СТРУГА

За користење на сопствен превоз цената се намалува за 20 €

Термини :

ЈУНИ : 29.05 – 05.06 / 05.06 -12.06 / 12.06 – 19.06 / 19.06 -26.06/  26.06-03.07

ЈУЛИ : 03.07 -10.07 / 10.07 – 17.07/ 17.07 -24.07/ 24.07 -31.07/

AВГУСТ :  31.07 – 07.08 / 07.08 -14.08 / 14.08 -21.08 / 21.08 -28.08/ 28.08-04.09 /

СЕПТЕМВРИ : 04.09 -11.09/ 11.09 -18.09/ 18.09-25.09/ 25.09 -02.10.2021

НАПОМЕНА ЗА ДЕЦА :

– Деца до 2 год – гратис

–  Дете од 2-10 год плаќа 50 % од цената за возрасен