Вила ” Albert “- Ксамил 2021

2332

Вила Алберт се  наоѓа на 80м од најпознатата плажа  Бела Виста .Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студија опремени со кујна,фрижидер, wi-fi ,клима(вклучена во цената)  тераси.

НАПОМЕНА:
– Цените се дадени за наем на соба/апартман за 7 ноќевања/8 дена (плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
-За уплата на два последователни термини (еден по друг), одобруваме 10% попуст на двата  термина
– Цена за превоз за возрасен 50 евра, за деца (2-11.99  год.) 40 евра
– Поаѓање од Скопје еден ден пред наведените датуми во табелата во 22:00 ч.
– Поаѓање од Ксамил во 15.00 ч.
– Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 9.00 часот- Се патува според протокол за патување преку г.п.Ќафасан (Струга). НЕ е потребен PCR тест. Може да се патува и само со лична карта или пасош.