Лето 2021

Вила ” Kostas “- Неа Потидеа 2021

ВИЛАТА “KOSTAS”СЕ НАОЃА ВО НЕА ПОТИДЕА НА САМA  ПЛАЖА (ПРВ РЕД) НЕА ПОТИДЕА E ПРВОТО ЛЕТУВАЛИШТЕ НА ПРВИОТ КРАК - КАСАНДРА ВО ОБЛАСТА ХАЛКИДИКИ. ВИЛАТА ...

Вила ” Blue “- Неа Плагија 2021

Вила  БЛУ е лоцирана во центарот на Плагија, во близина на таверната Hriso Pagoni  и на околу 30 м. од плажа.  Располага со  1/4...

Вила ” Vula “- Лептокарија 2021

Лептокарија е туистичка дестинација на Олимписката Ревиера. Местото располага со многубројни улици со продавници,шеталиште,долга песочна плажа. Вила Вула е вила лоцирана на 50м од најубавата...

Вила ” Mitikas “- Неи Пори 2021

Неи Пори е место, кое сеуште претставува нај урбанизирано, а со тоа и најсредено летувалиште во областа Пиериа. Како релативно нов туристички центар, со...

Вила ” Litca 2 “- Неа Флогита 2021

Вила LITCA-2 е лоцирана во центарот на Неа Флогита, спроти хотел Корфу, и на околу 50 м. од плажата. Располага со четворокреветни апартмани и трокреветни студиа, пространи, модерно...

Вила ” Katerina Lux “- Неа Флогита 2021

Вила Катерина лукс е лоцирана во центарот на Неа Флогита, во близина на вилите Марија и Корфу,веднаш позади најголемата слаткарноца SWEET BEACH на околу 70 м. од плажата. Располага со 1/5 дуплекс ,со две спални...

Најпродавани аранжмани