Пиерија

Вила ” Mediteran ” – Неи Пори 2021

Вила “MEDITERAN” се наоѓа во близина на луна паркот во Неи Пори, во првиот ред до плажа. Располага со убаво уредени трокреветни студија и апартмани со една спална...

Вила ” Vangelis “- Лептокарија 2021

Вила “VANGELIS” се наоѓа на 150m од плажа, веднаш до хотел "Eleni" во Лептокарија. Располага со двокреветни и трокреветни студија.. апартман со една спална за 5 лица и...

Хотел ” Pantheon “- Олимпик Бич 2021

Хотел“Pantheon”е лоциран на сама плажа во Олимпик Бич. Стилно опремените студудиа со директен поглед на море/плажа и новиот ентериер им нудат пријатен, релаксирачки одмор на гостите. Хотелот...

Вила ” Sofia “- Олимпик Бич 2021

Вила “Sofia” се наоѓа на сама плажа во Олимпик Бич на влезот кај автобуската постројка, на самото шеталиште каде има многу ресторани, таверни, продавници... Вилата располага со апартмани со...

Вила ” Fiori “- Паралија 2021

 Вила “FIORI” е лоцирана на само 50m од песочната плажа во Паралија и на околу 200m од црквата. Располага со следната структура на студија: 1/3 (еден брачен...

Вила ” Efi ” – Паралија 2021

Вила “EFI”е лоцирана на само 20m од песочната плажаво центарот на Паралија, на 100m од црквата. Располага со следната структура на студија: 1/2 (еден брачен),...

Најпродавани аранжмани