Ситонија

Вила “Papus” – Сарти 2021

Куќа „Папус“ е лоцирана во стариот дел на Сарти, на околу 50 метри од песочната плажа. Студијата се лоцирани на третиот кат, а дуплекс-апартманот...

Вила ” Vrahos “- Kаламици 2021

Куќа „Врахос“ е лоцирана на самото шеталиште, на прекрасната плажа во Каламици. Сите соби имаат отворен, прекрасен поглед кон море. Веднаш до неа има...

Апарт Хотел ” Zeppos “- Неос Мармарас 2021

                                 НЕОС  МАРМАРАС Е ЕДНО ОД НАЈПОЗНАТИТЕ ТУРИСТИЧКИ  МЕСТА НА...

Апартхотел “Fay” – Торони 2021

                                  Торони на југоисточниот дел од вториот крак полуостровот...

Најпродавани аранжмани