Халкидики

Вила ” Blue “- Неа Плагија 2021

Вила  БЛУ е лоцирана во центарот на Плагија, во близина на таверната Hriso Pagoni  и на околу 30 м. од плажа.  Располага со  1/4...

Вила ” Litca 2 “- Неа Флогита 2021

Вила LITCA-2 е лоцирана во центарот на Неа Флогита, спроти хотел Корфу, и на околу 50 м. од плажата. Располага со четворокреветни апартмани и трокреветни студиа, пространи, модерно...

Вила ” Katerina Lux “- Неа Флогита 2021

Вила Катерина лукс е лоцирана во центарот на Неа Флогита, во близина на вилите Марија и Корфу,веднаш позади најголемата слаткарноца SWEET BEACH на околу 70 м. од плажата. Располага со 1/5 дуплекс ,со две спални...

Вила “Maria “- Неа Флогита 2021

Вила МАРИАе лоцирана во центарот на Неа Флогита,во близина хотел Корфу, и на околу 50 м. од плажата. Располага со четворокреветен апартман простран, модерно дизајнирани, со комплетно...

Вила ” Bouzalis ” – Неа Флогита 2021

Вилата „Bouzalis“ е лоцирана на самото шеталиште во Неа Флогита, на само неколку метри од морето. Вилата располага со апартмани со најразлична големина кои...

Хотел ” Ammon Garden “- Пефкохори 2021

На само 100m од плажа и 200m од центар е лоциран 3* хотел "Ammon Garden". Хотелски соджини:27 хотелски студија на приземје, први и втори кат, базен со...

Најпродавани аранжмани