Касандра

Вила ” Stavros “- Неа Каликратија 2021

 Неа Каликратија е град со многубројни занимливости за секој турист.Има долга песочна плажа, многубројни ресторани, таверни, кафетерии, забавни паркови за деца,супермаркети Лидл и останати...

Најпродавани аранжмани