Неа Флогита

Вила ” Bouzalis ” – Неа Флогита 2021

Вилата „Bouzalis“ е лоцирана на самото шеталиште во Неа Флогита, на само неколку метри од морето. Вилата располага со апартмани со најразлична големина кои...

Вила ” Casa Bella “- Неа Флогита 2021

Вила "Casa Bella", се наоѓа во центарот на Флогита, на 50m од плажа. Располага со апартмани со една спална за 2 лица и дуплекс апартмани...

Вила ” Zorbas “- Неа Флогита 2021

Вила “Zorbas” се наоѓа на сама плажа во центарот на Неа Флогита. Вилата располага со апартмани со една спална /2+2/, две легла во кујната и брачен кревет во...

Вила ” Haris “- Неа Флогита 2021

Вила  „Харис“ е лоцирана централно во Неа Флогита, на шеталиштето кое се наоѓа на плажа, поточно, на прва линија до море. На првиот кат...

Вила “Minas “- Неа Флогита 2021

Куќа „Минас“ е лоцирана кон крајот на Неа Флогита, на патот кој води кон Неа Модања. Оддалечена е околу 100 метри од море. Четирите...

Вила “Mihalis” – Неа Флогита 2021

НЕА ФЛОГИТА, туристичко место на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики.Се издвојува со нај долгата песочна плажа на Халкидики,бистрината на водата,авенијата...

Најпродавани аранжмани