Неа Флогита

Вила ” Zorbas “- Неа Флогита 2018

Вила “Zorbas” се наоѓа на сама плажа во строгиот центар на Неа Флогита. Вилата располага со апартмани со една спална /3+2/, три легла во кујната и брачен кревет...

Вила ” Minas ” – Неа Флогита 2018

Куќата „Минас“ е лоцирана во мирен дел на Неа Флогита, на околу 100 метри оддалеченост од плажа - море. Големи, просторни четирикреветни дуплекс апартмани, со по...

Вила ” Litca ” – Неа Флогита 2018

Неа Флогита е прекрасно место кое лежи на западниот брег на Халкидики, на само 50 км. Од Солун. Богата е со зеленило и има...

Вила ” Hristo ” – Неа Фалогита 2018

Вила Христо е лоцирана во центарот на Неа Флогита, во близина на кафе бар Пастази, и на околу 40 м. од плажата. Располага со 1/6 дуплекс ,со две спални и простран дневен...

Вила ” Maria ” – Неа Флогита 2018

Вила Maria- Неа Флогита  Вила МАРИА е лоцирана во центарот на Неа Флогита,во близина хотел Корфу, и на околу 50 м. од плажата. Располага со четворокреветен апартманпростран, модерно дизајнирани,...

Вила ” Ana ” – Неа Флогита 2018

Флогита е популарен туристички центар, особено во текот на летото, познат по своите песочни плажи, околу еден километар долги со поплочено шеталиште кое е...

Најпродавани аранжмани