ВИЛА РЕГИНА Се наоѓа на 20 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна.Вилата располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија и еден дуплекс(две соби, кујна и купатило) и триплекс апартман(три соби, кујна и 2 купатила...

Прочитај повеќе

ВИЛА ЈАНИС Се наога на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со 4 четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и тоалети.

Прочитај повеќе

ВИЛА ВУЛА Се наога на 100 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со 4 четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и тоалети.

Прочитај повеќе

ВИЛА ЈОРГОС Се наоѓа во мирниот дел во Неа Врасна на 20 метри од прекрасната песочна плажа. Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студија и еден дуплекс апартман (две соби, кујна и купатило). Сите соби имаат комплетно опремени кујни и тоалети.

Прочитај повеќе

ВИЛА СУЛА се наоѓа на 100 метри од прекрасната песочна плажа во Врасна Бич. Вилата располага со двокреветни студија, трокреветни, четворокреветни и петтокреветни апартмани. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и тоалети.

Прочитај повеќе

ВИЛА ГЕРАКИНА

Вила ГЕРАКИНА се наоѓа на 100 метри од прекрасната песочна плажа во НЕА ВРАСНА....

ВИЛА КОСТАС 50М

Вила КОСТАС се наога на 50 метра од прекрасната песочна плаза во НЕА ВРАСНА. Прекрасна локација ви идеален центар на Неа Врасна и во Вилата располага...

Олимпик Бич - Вила Ленка

Вила ЛЕНКА се наоѓа на одалеченост од 180 м. од плажа. Располага со 1/2, 1/3, 1/4 студиа со комплетно опремена кујна, тераса, сателитска ТВ и клима. ...

Најнови понуди

...

Повеќе...

PARGA

ПАРГА – Одалечена од Скопје 540 километри. Градче кое се наоѓа во приморскиот дел на Епир, на 60 километри од Јанина, на Јонско море....

Повеќе...