Ситонија

Вила ” Nikiti Bay ” – Никити 2019

Вила Никити Беј  Никити Беј Апартмани се нов објект дел од понудата Грција лето 2019. Оваа релативно нова градба, изградена е 2014год. a сите соби се...

Хотел ” Golden Beach ” – Метаморфозис 2019

Хотел "GOLDEN BEACH"- Метаморфозис Хотелот "Golden beach" е лоциран на 20m од плажа во Метаморфозис. Хотелот располага со 45 соби, 1/2+1 со брачен кревет + нормално легло. Собите...

Вила ” Agapi ” – Неос Мармарас 2019

Вила  “Agapi” - Неа Мармарас 2019 -5% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 01.03.2019 10 МИН. ОД  ПЛАЖА НЕА МАРМАРАС Е  ЕДНО ОД НАЈПОЗНАТИТЕ ТУРИСТИЧКИ МЕСТА НА ХАЛКИДИКИ.ОСТАТОЦИТЕ ОД ...

Вила ” Dimitra “- Никити 2019

Вила “Dimitra” - Никити 2019 НИКИТИ туристичкото место на западната страна на вториот крак на Халкидики-Ситонија.Плажата на Никити е во залив и гледа према првиот...

Хотел ” Toroneos “- Никити 2019

Хотел "Toroneos"Никити Хотелот „Торонеос“ се наоѓа на влезот на Никити. Од првата, мала, неорганизирана плажа е оддалечен околу 150 метри. Официјално е рангиран со 2*...

Апартхотел ” Sakis Fay “- Tорони 2019

Апартхотел  "Sakis Fay " 2019 Торони е селце кое се наоѓа југозападно на вториот крак Ситонија. Оддалечено е 142 км. од Солун и 222 км. од...

Најпродавани аранжмани