Острови

Title here (10)

Лорем Ипсум ис симплѕ думмѕ теџт оф тхе принтинг анд тѕпесеттинг индустрѕ. Лорем Ипсум хас беен тхе индустрѕ'с стандард думмѕ теџт евер синце тхе...

Вила “Fedra” – Пефки, Евиа 2020

ВИЛА ФЕДРА Евија е најголем остров во Егејското море и втор по големина Грчки остров ( после Крит). Главниот град Халкида се наоѓа на средишниот дел...

Вила “Nikos” – Пефки, Евиа 2020

ВИЛА НИКОС - Пефки, Евиа Евија е најголем остров во Егејското море и втор по големина Грчки остров (после Крит). Главниот град Халкида се наоѓа на...

Вила “Julianos” – Крф 2020

КРФ – ИПСОС - Вила ЈУЛИАНОС   Релативно новоградба лоцирана во помирен дел на Ипсос – Крф, на 600м од плажата. Вила Јулианос располага со: Студија за 2...

Вила “Kerasioti” – Пефки, Евиа 2020

ВИЛА КЕРАСИОТИ - Евиа, Пефки   Евија е најголем остров во Егејското море и втор по големина Грчки остров (после Крит). Главниот град Халкида се наоѓа на...

Вила ” Sunrice “и ” Vasilis “- Скијатос 2020

   "SUNRISE " и " VASILIS " - СКИЈАТОС Куќа „Санрајс“ е лоцирана на извонредна позиција во центарот на магичниот Скијатос, студијата кои се наоѓаат на...

Најпродавани аранжмани