понуди

Будва и Острог – Со ноќевање во манастирот

БУДВА И ОСТРОГ-СЕКОЈ ВИКЕНД ПОАЃАЊЕ СЕКОЈ ПЕТОК - ВРАЌАЊЕ НЕДЕЛА ЦЕНА:1450 ДЕН Програма на патувањето: 1 ден- петок КАВАДАРЦИ-БУДВА Поаѓање во 20:00 часот .Ноќно возење преку Косово и Албанија со...

Будва и Острог – Со ноќевање во Суто Море

ВИКЕНД ВО ЦРНА ГОРА OСТРОГ  Будва - Сутоморе - Бар   3 ДЕНА СО  2 НОЌЕВАЊА-АПАРТМАНСКО СМЕСТУВАЊЕ И ПРЕВОЗ СО ВИСОКО ТУРИСТИЧКИ АВТОБУС И СТРУЧЕН ВОДИЧ МОЖЕ ДА...

23. Oктомври во Банско

Викенди во Банско 11.10.2018 - 14.10.2018 20.10.2018 - 23.10.2018  Хотел Тринити 4* Цената е во евра за пакет по лицеи вклучува : Појадок Користење на СПА Центар ...

Хотел Sunrise 4* – Банско – Зима 2018/2019

  Хотел Санрајс 4* - Банско - Зима 2018/2019 Цените се по лице за 1 ноќ. 28.12-01.01.2019 02.01-09.01.2019 22.12-27.12.2018 01.12-21.12.2018 на база ПОЛУПАНСИОН ноќевање 25.01-16.02.2019 10.01-24.01.2018 10.03-31.03.2019 со појадок 17.02-09.03.2019 Студио 2+1 55 € 35 € 33 € 29 € Едноспален апартман 2+2 59 € 38...

Хотел Perun Lodge 4* – Банско – Зима 2018/2019

  Хотел Перун Лоџ 4* - Банско- Зима 2018/2019 Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервација и уплата до 31.10.2018 | 10% попуст за...

Хотел Мurite 4* – Банско – Зима 2018/2019

Хотел Мурите 4* - Банско -Зима 2018/2019 MURITE CLUB HOTEL 4* – Банско Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2018 (не...

Најпродавани аранжмани